Ярослав Гінка

Вибори - це лотерея.
Поправками до закону про місцеві вибори, діюча влада хотіла продемонструвати свою демократичність, але що за цим насправді ховається - не відомо. Таким чином, вони хочуть пустити нові політичні сили на вибори, які наберуть якийсь невеликий відсоток і тим самим «повідкушують» відсотки у старих партій. Про це заявив Ярослав ГІНКА, голова Львівської обласної організації «УДАР» під час Інтернет-марафону в«МЕДІАСТАР».


- Ми - політична сила «УДАР» будемо йти на вибори, як альтернатива для мешканців Львова і області . Адже я особисто змучився від усіх цих політичних партій, які сидять багато років при владі і обіцянками годують людей, розповідаючи що нема коштів у держбюджеті. Я особисто знаю як зробити господарство міста дієздатним, - говорить Ярослав Гінка, - Ми виступаємо за нові правила, насамперед за нових людей, за силу нового покоління. Ми ж даємо можливість усім об’єднатись. 

Також молодий політик охарактеризував другу поправку до виборчого законодавства про місцеві вибори – збільшення складу виборчої комісії з 15 членів до 18. Такий крок парламентаріїв він вважає не вбереже від фальсифікацій при підрахунку голосів. 

- Я вважаю, що демократичніше було б, аби усі 18 представників ТВК були з усіх виборчих осередків. Адже залишається загадкою, як відбуватиметься жеребкування щодо трьох решти представників Тому питання фальсифікації, підрахунку голосів залишається актуальним. Як підрахують голоси нікому не відомо,- вважає Гінка. 

На його думку, демократично прийнята поправка щодо вікового цензу учасників виборчого процесу. Йдеться про те, якщо 31 жовтня 2010 року людині виповнюється 18 років, то будучи 17-літньою вона все ж може подати заяву на участь у виборах. Тобто влада вважає, що молоді мають прийти до влади.

- Чому міський голова має висуватись від партії? Знову постає питання: перед ким відповідатиме цей міський голова - перед громадою, чи перед партією? Я вважаю, що посада міського голови є загальною, громада має обирати свого голову не за партійною приналежністю. Тут вже починаються торги, суперечки навіть в середині цієї партії. Як бачимо, закон не досконалий. А загалом, вибори - це лотерея, - переконує Ярослав ГІНКАСоздан 19 окт 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником