Ярослав Гінка

 

Гінка: Пропонуємо відзначити 9 Травня не як свято Перемоги, а як день знищення нацизму
«Ми не вважаємо правильним відзначати 9 Травня як День Перемоги, оскільки у цей день сконав лише гітлерівський тоталітарний режим, але сталінський режим продовжував знущатися над українцями: висилав їх у Сибір, піддавав репресіям, використовував рабську працю колгоспників».

На цьому у коментарі наголосив голова ЛОО партії «УДАР» Ярослав Гінка.

Як зазначив Гінка, у травні 1945 року для українського народу ще не тільки не прийшла перемога, але навіть ще не настав кінець війни, адже нерівна боротьба за українську самостійну державу зі зброєю в руках без будь-якої зовнішньої підтримки тривала майже до 60-х років, відтак прапор Опору підхопили дисиденти, які боролися проти пригноблення уже мирними засобами, а довгождана перемога наступила тільки у 1991 році, коли Україна здобула вистраждану незалежність. «Тому ми пропонуємо відзначити 9 травня не як свято Перемоги, а як день знищення нацизму і вшанувати у цей день пам’ять усіх жертв, в тому числі українців, покласти квіти до могил загиблих, помолитися, відшукати і впорядкувати належним чином поховання», – заявив Ярослав Гінка.

За його словами, 66 років тому закінчилась найкровопролитніша в історії людства війна. Пізно вночі 8 травня, коли в Москві (але не в Києві!) наступило вже 9 травня, була підписана капітуляція нацистської Німеччини перед країнами-учасниками антигітлерівської коаліції. Україна, яка на той час не була суб’єктом міжнародних політичних і військових відносин, втратила у цій жорстокій війні понад 6 млн людей.

«Українців ні одна з воюючих сторін не розглядала як рівноправних учасників, а лише як «гарматне м’ясо» для воюючих армій. Одні вивозили з України людей для рабської роботи; інші масово мобілізовували юнаків та чоловіків і без підготовки кидали в бій, де більшість з них одразу гинула. І одна й друга людиноненависницькі імперії несли для України рабство. Однак доля розпорядилася так, що лише частина українців вчинила відчайдушну і, на жаль, безнадійну за тих історичних обставин спробу звільнитися від обох монстрів – і Гітлера, і Сталіна», – сказав голова ЛОО партії «Удар».

«Більшість українців, – наголосив Гінка, – були змушені воювати в різних арміях під різними прапорами, але сьогодні ми повинні розуміти, що Перемогу здобули не прапори, не вожді і не гасла, перемогу здобули такі само прості люди, як і ми з вами, які воювали вони не за Сталіна і партію, а за своїх дітей, своїх батьків, за самих себе».

«Віддаючи шану усім героям, ми не можемо не висловити обурення спробами нинішньої української влади та керівництва РФ використати відзначення Дня Перемоги, щоб посіяти в Україні зерна розбрату. Під приводом святкування Перемоги над гітлерівською Німеччиною, Україну намагаються повернути в минуле, загнати в новий Радянський Союз. Красномовним символом цієї політики є наказ вивішувати червоний прапор радянського тоталітарного режиму, який винищив мільйони українців Голодоморами, Гулагами, терором і репресіями», – додав він.Создан 06 мая 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником