Ярослав Гінка

 

Тігіпкові знову доручать відтягувати голоси демократів !?

В ході президентської компанії ця роль сповна вдалася «силачу». Він всіляко виряджався в демократичні одягу, а потім... потім він пішов служити в команду, явно заряджену на авторитаризм.В ході президентської компанії ця роль сповна вдалася «силачу». Він всіляко виряджався в демократичні одягу, а потім... потім він пішов служити в команду, явно заряджену на авторитаризм. І став всіляко сприяти тому, щоб тяготи реформ були перекладені на плечі народу.

Об'єднання «Сильної України» з «Партією регіонів» застопорилося. Лідер «силачів» Сергій Тігіпко пояснює це тим, що необхідно завершити консультації з партією влади з питань реформ.

«Я говорю про уповільнення реформ, про корупцію, про неповернення ПДВ, про нескінченні перевірки бізнесу. Це все вимагає рішення саме зараз, бо наступний рік – це рік парламентських виборів. І, не давши цих відповідей, йти на об'єднання дуже складно», – пояснює головний український «силач».

Сьогодні він повідомив, що наприкінці січня відбудеться з'їзд «СР», а до того часу він повинен вирішити всі питання з ПР.

Важко уявити, що за місяць, значну частину якого складають новорічні свята, не відбулися партнери встигнуть обговорити і вирішити всі спірні питання. Цю димову завісу пан Тігіпко влаштував, швидше за все, з наступних причин.

Перше, що спадає на думку – лопнули його надії змінити на прем'єрському посту «ніякого» Азарова. У команді президента Януковича побачили, що лідер «силачів» сильний тільки на словах. Вливатися в ПР «безкоштовно» Тігіпко, завзятий бізнесмен, ймовірно, вважає нижче своєї гідності.

Друга причина невдалого об'єднання криється в реакції суспільства. Згадайте, як потужно накинулася демократична громадськість на Тігіпка, коли він оголосив про свої плани влитися в «регіони». Навіть його вірна соратниця і помічниця Олександра Кужель визнала за благо дистанціюватися від сумнівного політика ... Стало ясно, що «сильний» Тігіпко не тільки не підсилить «Партію регіонів», а й навіть послабить її – зрадників ніхто не любить.

Але й відкидати цей баласт аналітики з Банкової не поспішають... Думаю, Сергію Тігіпко хочуть повернути звичну для нього роль – роль замаскованого штрейкберехера або «оттягівателя» голосів демократів.

В ході президентської компанії ця роль сповна вдалася «силачу». Він всіляко виряджався в демократичні одягу, а потім... потім він пішов служити в команду, явно заряджену на авторитаризм. І став всіляко сприяти тому, щоб тяготи реформ були перекладені на плечі народу.

Пам'ятається, багато хто тоді – після цього «зради» Тігіпко – плювалися. Мовляв, якби ми знали, що він піде на служіння «регіоналам» – ніколи б за нього не проголосували...

Щоб не довелося витрачати слину ще раз, потенційним виборцям цього «силача» варто уважніше озирнутися навколо. Напевно помітять не менш сильних, але більш принципових, послідовних і не схильних до зрадництва.

Ярослав Гінка,

депутат Львівської міськради,

голова ЛОО партії «УДАР».Создан 02 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником