Ярослав Гінка

 

Яценюк сказав про те, про що не можна говорити

За його словами, у разі виходу Юлії Тимошенко з в'язниці, куди її запроторили, щоб проскочити без неї вибори, вона має право помститися своїм кривдникам.За його словами, у разі виходу Юлії Тимошенко з в'язниці, куди її запроторили, щоб проскочити без неї вибори, вона має право помститися своїм кривдникам.

Аресеній Яценюк щосили готується до майбутніх парламентських виборів і виприскує безліч коментарів з різних приводів. Нічого не маю проти такої активності. Навпаки. Ось тільки в прагненні отримати додаткові «очки» непогано б, що називається, «стежити за базаром», тобто за тим, про що говориш.


Виступаючи нещодавно в ефірі телеканалу ТВі, лідер «Фронту змін» міркував про те, як буде формуватися уряд після виборів.

«Якщо все буде так, як ми зараз домовляємося в опозиційному таборі, то, з Божою допомогою, ми отримаємо більшість. Якщо ми отримаємо більшість, президент Янукович назавжди втратить можливість призначати свого прем'єр-міністра і свій склад уряду», – мрійливо говорив «фронтовик».

Звучить легковажно і непереконливо. Навіщо щось всує згаданий Бог... Але це – справа смаку і виховання.

Чого не можна стерпіти, так це провокації. А.Яценюка давно вже підозрюють в роботі на Банкову. Ось і цього разу він – свідомо чи мимоволі – наче намагався дати нашим правителям привід натягнути віжки.

На телепередачі Яценюк торкнувся теми помсти. За його словами, у разі виходу Юлії Тимошенко з в'язниці, куди її запроторили, щоб проскочити без неї вибори, має право помститися своїм кривдникам.

«І Тимошенко, і Луценко мають моральне право на помсту. У політиці помста – не найкраща річ, але в житті вона є. Для політика важливо не керуватися помстою, але вони (влада) зробили все, щоб вони мали право на помсту», – вітійствував лідер «Фронту змін».

Це вже занадто! По-перше, пан Яценюк мимохідь мазнув своїх політичних суперників, поставивши їх у двоїсте становище: будуть вони мстити своїм кривдникам чи ні? Мовляв, додумувати самі ...

По-друге, це висловлювання має відверто провокаційний характер. Адже ні для кого ні секрет, що при владі нині знаходяться люди з кримінальним минулим, мстиві і боягузливі одночасно. І ось їм кажуть, що ті, кого вони безжалісно намагаються згноїти у в'язниці, мають право помститися їм.

Що можуть подумати члени правлячої Сім'ї? А ну її до біса, цю справедливість, краще від хреха подалі «закатати» всіх потенційних месників...

Будемо сподіватися, не до цього підштовхував можновладців головний «фронтовик» країни.

Як тут не згадавши відомий вираз філософа Вітгенштейна: «Про що неможливо говорити, про те слід мовчати».

Ярослав Гінка,

депутат Львівської міськради.

 
Создан 02 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником