Ярослав Гінка

 

Костюк має навести лад у львівській господарці, – Гінка

Влада на Львівщині повинна зосередитись на вирішенні економічних проблем, а не займатись політикою.Про це сьогодні, 17 листопада, у коментарі ЗІКузаявив лідер Львівської обласної організації партії УДАР  Ярослав Гінка.

Він зазначив, що в нього позитивні враження від нового керівника Львівщини Михайла Костюка, який був призначений головою ОДА два тижні тому.

«Те, що я знаю про цю людину, говорить про позитивні риси його характеру. У першу чергу, я надіюсь, що це не буде заполітизована особа, а швидше буде господарник. Враховуючи, яку посаду він займав в Укрзалізниці і його досвід, я вважаю, що ця людина може навести лад у львівській господарці», – сказав Гінка.

Він додав, що, наскільки йому відомо, до Костюка вже підходили люди, які просили про якісь кадрові призначення, але він відповів, що не буде займатися підкилимними іграми, а його завдання – покращити стан економіки регіону.

 Ярослав Гінка вважає лише чутками розмови про те, що новий керівник Львівщини має підготувати сприятливий для влади ґрунт на майбутніх парламентських виборах.

«Перш за все, людина має показати і виконати ряд завдань, поставлених президентом, які стосуються розвитку інфраструктури, покращення інвестиційного клімату», – підкреслив лідер львівського «УДАРу».

Він також висловив думку, що «Свободі» буде важче домовлятися з Костюком, ніж це було з його попередником Михайлом Цимбалюком.

«Але якщо мова йде про діалог, я думаю, що будь-яка політична сила має право на конструктивний діалог. Якщо цілі, завдання і платформа, на яких буде будуватись діалог, передбачають розвиток Львівщини, а не політику, я вважаю, що можна знайти конструктив. А якщо мова буде заполітизована, то вкрай важко буде домовлятись», – підкресли він.Создан 03 фев 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником