Ярослав Гінка

 

Фальсифікація виборів вже розпочалася намірами зменшити виборчі округи, – УДАР

Таку думку 31 січня, на засіданні в Незалежному громадському прес-центрі «Львівський вибір-2012» на тему «Як Київ хоче на парламентських виборах зменшити кількість народних депутатів-мажоритарників від Львівщини: з 14-ти до 10-ти» висловив голова ЛОО «УДАЯрослав Гінка наголосив, що владі треба 300 підконтрольних депутатських голосів у парламенті. «Це не просто парламентські вибори, а це вибори президента в парламенті. Для чинного президента це єдиний шлях, щоб продовжити своє президентство на другий термін», – підкреслив головний «ударівець» Львівщини. Для цього на виборах, за його словами, буде особлива увага приділена не лише боротьбі за місця у парламенті за партійними списками, але й за мажоритарку.

Ярослав Гінка підкреслив, що передбачена законом «Про вибори народних депутатів» похибка у 12% до кількості виборців, які входять до виборчого округу, дає можливість дробити населення, де підтримка провладних кандидатів є вищою на більше округів, а в західних областях, навпаки, на меншу їх кількість. Такою простою маніпуляцією можна забрати по округу в кожній із західних областей. «У Західній Україні можна забрати 6 депутатів, якщо рахувати округи з похибкою +12%, тобто понад 18 тис. виборців, а це бійці, які мають відстоювати демократичні процеси у парламенті», – сказав Ярослав Гінка.

До квітня місяця, за словами голови львівського «УДАРу» ЦВК, має сформувати округи, а опозиційні політичні сили мають проводити постійний моніторинг кількості виборців у регіонах і доводити ЦВК і світовій спільноті інформацію, що сприятиме справедливому формуванню округів.

Якщо ж у нас заберуть відповідну кількість «мажоритарників», опозиційним силам потрібно буде спільно бойкотувати вибори, аби відстояти справедливість» – зазначив  Ярослав Гінка.Создан 03 фев 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником